2021 Retro Mutfak Tasarımları

GüzelArt bir çok kategoride retro tasarımlı ürünleri bulunmaktadır. Sizlerde bu ürünleri incelemek için burdan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Retro, kültürel olarak modası geçmiş, geçmişten gelen bir tarz, bir moda olarak post-modernizmin ardından işlevsel ve görsel olarak yeniden gündeme geldi. “Retro” tarzı dendiğinde genellikle bundan en az 15-20 sene öncesi kastedilmekte. Örneğin, 1980 veya 90’lardan kalmış bir eşya günümüzde retro olarak tanımlanabilir.

 

Retro mutfak tasarımı dediğimiz ise, klasik mutfak dolapları ve şık eski tip sandalyelerden oluşabileceği gibi içinde retro esintiler olan modern bir mutfak da olabilir. Her iki seçenek de hemen hemen her mutfağa uygulanabilir ve gerçekten çok hoş bir tarz yakalanabilir. Retro tasarımlarda kullanılan eski tip dekorasyonlarla özellikle eski tip lambalar ve ahşap mutfak dolapları ile aile ve misafirler için ideal olan sıcak bir ortam yaratmak amaçlanır. Bu tarz mutfaklar o kadar samimi bir hava verirler ki hemen hemen herkesin hoşuna giderler. Sizler için hazırladığımız  retro mutfak tasarımlarına bakabilir ve hayallerinizdeki retro mutfak için ilham alabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Yazın

for GUZELART - EU STORE Click Here

We wish you happy shopping ..

Kapat

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.
%d blogcu bunu beğendi: